Andrzej Zdenicki

Założyciel i szef Akademii Sportu i Rekreacji „AS”, absolwent AWF w Warszawie, instruktor: tenisa, snowboardu, narciarstwa, piłki siatkowej, gimnastyki sportowej, lekkoatletyki, sędzia piłki siatkowej, żeglarz jachtowy PZŻ i sternik motorowodny ISSA.

Odważnie rozwija swoje pasje, konsekwentnie dąży do realizacji zamierzonych celów.


Grzegorz Wisiński

Absolwent AWF w Katowicach, instruktor narciarstwa i snowboardu, piłki siatkowej, piłki nożnej. Zawodnik i trener tenisa stołowego. Świetnie radzi sobie z poważnymi zadaniami i dba o dobro firmy. Pełen humoru i energii.


Norbert Rabaniuk

Absolwent AWF we Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach, instruktor narciarstwa, trener II klasy piłki nożnej, doświadczony wychowawca, tańczący wulkan energii. Z łatwością nawiazuje kontakt z dziećmi i młodzieżą. Gawędziarz, zawsze ma w zanadrzu jakąś ciekawą historię.


Radosław Łukasik

Absolwent AWF w Warszawie, instruktor narciarstwa, ratownik wodny WOPR, zawodnik i trener tenisa stołowego. Doświadczony wychowawca i instruktor. Młody, szalony, nieustannie dostarcza mocnych wrażeń.


Marcin Markiewicz

Absolwent AWF w Warszawie, instruktor narciarstwa, instruktor piłki siatkowej, instruktor tańca, były tancerz formacji tanecznej „Fantan” w Kraśniku. Dusza towarzystwa, „kawalarz”.


Krzysztof Zdyb

Absolwent AWF w Warszawie, instruktor tenisa, zawodnik i trener tenisa stołowego. Konkretny, lojalny, doświadczony instruktor, nauczyciel i pedagog. Dba o dobro firmy, w której podejmuje pracę. Bezgranicznie oddany swojej pasji.


Sylwia Budzyńska

Absolwentka UMCS w Lublinie, nauczyciel języka polskiego oraz języka angielskiego, wychowawca i kierownik kolonijny, animator zabaw. Super koleżanka, zawsze uśmiechnięta i otwarta na nowe wyzwania.

Zainteresowania: ciekawe książki, góry, podróże bliskie i dalekie,narty, tenis.


Wiktor Szulawa

Młody, ale doświadczony, energiczny i pomysłowy instruktor snowboardu SiTS i. Animator czasu wolnego. Jego życie kręci się koło sportów ekstremalnych. Lubi adrenalinę. O każdej porze dnia i nocy ma przy sobie jakąś "DESKĘ"


Małgorzata Gosek

Studentka AWF w Krakowie. Zawodniczka, instruktorka i sędzina tenisa ziemnego. Wszystko co kręci się wokół gier rakietowych jest w 100% uwielbiane przez nią. Uśmiechnięta od rana do wieczora, zakręcona, a na dodatek piękna cześć kadry. Rozsądek i szaleństwo tworzą jej wybuchowy zestaw cech charakterystyczny tylko dla niej jedynej i niepowtarzalnej.


Artur Piekarz

Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Trener II kl. boksu, instruktor taekwondo ITF. Były zawodnik, reprezentant Polski, mistrz Polski w kick boxingu i taekwondo. Ceni sobie dyscyplinę, dążenie do doskonałości i szacunek do przeciwnika. Od kilkunastu lat, pasjonat również sportów zimowych, instruktor narciarstwa zjazdowego. Jest przekonany że życie w zgodzie z naturą czyli dobra kuchnia i czerpanie przyjemności z wycinania skrętów na śniegu uczyni Cię lepszym.


Katarzyna Jagiełło

Absolwentka UMCS w Lublinie na kierunku pedagogika, wychowawca kolonijny. Młoda, uśmiechnięta, gotowa do działania. Cechuje ją pracowitość i dokładność. Jej zainteresowania obracają się wokół sportu, a w szczególności: piłki siatkowej. Uśmiech podopiecznych jest dla niej najlepszą motywacją do pracy. Instruktor piłki siatkowej.


Kinga Broniec

Studentka pedagogiki, wychowawca kolonijny. Pełna energii, szalona, zabawna, ale przede wszystkim zawsze uśmiechnięta. Uwielbia siatkówkę, tenis ziemny oraz taniec. Bardzo łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi. Instruktor piłki siatkowej.


Monika Krakowiak

Studentka AWF w Warszawie, instruktorka narciarstwa, wychowawca kolonijny. Moje zainteresowania wiążą się ze sportem. Uwielbiam jazdę na nartach, rowerze, interesuję się także piłką ręczną. Zawsze dążę do wyznaczonego celu, jestem ambitna, lubię podejmować nowe wyzwania.


Tomasz Kamiński

Absolwent AWF w Warszawie. Kwalifikacje trenera piłki ręcznej zdobył na studiach podyplomowych w Gdańsk. Sędzia piłki ręcznej. Wieloletni trener drużyn młodzieżowych i seniorskich KMKS Kraśnik w piłce ręcznej kobiet. Na UMCS Lublin ukończył studia podyplomowe - Zarządzanie Oświatą. Instruktor narciarstwa zjazdowego. Od ponad 15 lat zajmuje się nauczaniem i doskonaleniem narciarstwa. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu i wychowaniu młodzieży. Prezes Stowarzyszenia Miłośników Sportu zajmującego się propagowaniem wśród dzieci i młodzieży kultury fizycznej, turystyki i sportu. Doskonały organizator z niebywałym poczuciem humoru. Jest perfekcjonistą, zawsze dąży do wyznaczonego celu. Jego motto to: „Jeśli coś robię to na 100% albo nie robię wcale”.


Marcin Siemion

Absolwent AWF w Warszawie, instruktor: narciarstwa zjazdowego, piłki nożnej i lekkoatletyki. Nauczyciel i wychowawca z kilkunastoletnim stażem i duuużą cierpliwością, chętnie korzystający z nowoczesnych technologii w pracy z młodzieżą.


Gabriela Zapalska

Studentka wychowania fizycznego na Katowice, instruktorka narciarstwa zjazdowego, wychowawca kolonijny. W wolnym czasie pływa, jeździ na rowerze i biega. Może w przyszłości spotkamy ją na mecie triathlonu. Dusza towarzystwa, piękniejsza część kadry, zwariowana, z głową pełną pomysłów. Uśmiech na twarzy uczniów sprawia jej ogromną satysfakcje i radość. Bez problemu nawiązuje kontakt z młodszymi, jak i starszymi uczestnikami wyjazdów.


Jakub Wojtaszek

Instruktor snowboardu, wychowawca kolonijny. Pełen wigoru do życia, z uśmiechem od ucha do ucha. Jego życie kręci się wokół sportów ekstremalnych. Były zawodnik rugby. Nauczanie snowboardu to pasja, którą lubię dzielić się z innymi, a w szczególności z tymi najmłodszymi. Radość dziecka jest najlepszym wynagrodzeniem mojej pracy.


Rafał Zarański

Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Instruktor narciarstwa zjazdowego, pływania, piłki siatkowej, ratownik WOPR, żeglarz jachtowy PZŻ, swojego czasu skoczek spadochronowy. Wielbiciel sportów zimowych oraz pasjonat żeglarstwa. Ceni sobie dążenie do celu. Posiada duże poczucie humoru oraz uwielbia uśmiech u swoich podopiecznych :).